Risinājumi

Dynamics 365 Finance & Supply Chain ManagementERP jeb uzņēmuma resursu plānošanas platforma, kas kalpo kā efektīvs un moderns rīks gan visa uzņēmuma, gan konkrētu biznesa procesu pārvaldībai. Piedāvājam ieviest un nepieciešamības gadījumā klienta specifiskajiem procesiem pielāgot platformu uzņēmuma finanšu un piegādes ķēdes pārvaldībai.

ACTO ERP


Latvijas publiskā sektora specifiskajām vajadzībām pilnībā pielāgota ERP sistēma, kas apvieno modernākās tehnoloģijas un mūsu speciālistu pieredzi veidojot gan visaptverošus publiskā un privātā sektora ERP risinājumus, gan produktus konkrētām biznesa vajadzībām kā PVM projektu pārvaldībai un uzskaitei vai EAM organizācijas aktīvu pārvaldībai.

Analīze un dizains

Dažreiz viss, kas nepieciešams, ir objektīvs trešās puses redzējums, lai noskaidrotu, kas jums pašlaik ir, un ko vēlaties sasniegt. Kopā mēs varam izstrādāt plānu jūsu nākotnei!

Ieviešana

Varat paļauties – mēs būsim jums līdzās no jaunizveidotās vides uzstādīšanas, lai pārliecinātos, ka visi lietotāji ir iepazinušies ar sistēmu un izmaiņas ir pieņemtas.

Pielāgošana

Ja jūsu bizness ir tik unikāls, ka tirgū nekas neatbilst jūsu vajadzībām, mēs izdomāsim un īstenosim pat to, ko jūs iepriekš uzskatījāt par neiespējamu!